Yardım Gelen aramalarda ''bilinmiyor'' yazması..

malik83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Malik
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Son bir kaç gündür gelen aramalar bilinmeyen numaralar olarak görünüyor. Numara rehberimde kayıtlı olmasına rağmen çağrı geldiği zaman bilinmiyor diye görünüyor. Bazen aynı numaradan gelen aramayı gösteriyor, bazen bilinmeyen arama diye görünüyor. Her numara için aynı şey olmuyor kafasına göre rastgele bu hatayı alıyorum. Kullanmış olduğum rom Miui by xiaomi.eu 12.0.3 ve uzun süredir aynı romu kullanıyorum. Bu hata sadece 3 gündür devam etmekte, bu 3 içerisinde de telefonuma rehberle alakalı herhangi bir program yüklemedim. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir. Fikri olanlar yardımcı olursa sevinirim.
Aşağıdaki örnek rehberimde kayıtlı devamlı görüştüğüm biri, bu görüşmeden sonra tekrar aradı bu kez isim yazdı. Numarası da gizli değil, sürekli konuştuğum biri, yukarıda da belirttiğim gibi sadece bu kayıdı değil kafasına göre bazı aramaları aynı şekilde bilinmiyor diye gösteriyor.
Arama kalitesini artırmak için Volte kullan özelliğini kapatırsanız sorun çözülür. Çok uzun uğraşlar sonucunda bende o şekilde çözüldü. 3g ye geçince de çözülüyor ancak o zaman internet kullanmak mümkün değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Volte özelliğini kapatmak sorunu çözecektir

malik83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Malik
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Sesli arama kalitesini arttırmak için Volte kullan özelliğini kapatmak sorunu çözecektir. Eğer bu özellik zaten aktif değilse mecburen 3 g kullanmak gerekiyor.

Üst Alt