Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    142

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
📣 Duyuru
V10 birkaç gün içinde piyasaya sürülecek. Ancak kullanıcılarımızın bilmesini istediğimiz birkaç nokta var.

1) WhatsApp, doğrulama sunucusuna yeni güncellemeler getirdi ve mod kullanan tüm kullanıcılar için kontrolleri Google Play'e (Firebase Uygulama Kontrolü/Oynat Bütünlüğü API'sini kullanarak) bağladı. Bu nedenle yasaklı numaraların %90'ı V10'da çalışmayacaktır. Şu anda bypass yapmak mümkün değil. Yalnızca resmi uygulamayla doğrulama yapabilirsiniz.

2) Yeni numaralar ve yasaklanmamış kullanıcılar, sorumluluğu size ait olmak üzere V10'u normal şekilde kullanabilirler.

3) WhatsApp'ın bu yeni doğrulama kurallarına uyması durumunda FMWA V10 son sürüm olacaktır.

4) Yakında sohbetlerinizi ve medyanızı hiçbir şey kaybetmeden FMWA'dan orijinal uygulamaya nasıl taşıyacağınız konusunda adım adım bir kılavuz göndereceğiz.

İlginiz için teşekkür ederiz, eğer V10 son versiyonsa, son 7+ yıldır üyelerimizle birlikte olmak bizim için bir zevkti.

FouadMODS EKİBİ 2024

FM WhatsApp

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
📣 Duyuru
V10 birkaç gün içinde piyasaya sürülecek. Ancak kullanıcılarımızın bilmesini istediğimiz birkaç nokta var.

1) WhatsApp, doğrulama sunucusuna yeni güncellemeler getirdi ve mod kullanan tüm kullanıcılar için kontrolleri Google Play'e (Firebase Uygulama Kontrolü/Oynat Bütünlüğü API'sini kullanarak) bağladı. Bu nedenle yasaklı numaraların %90'ı V10'da çalışmayacaktır. Şu anda bypass yapmak mümkün değil. Yalnızca resmi uygulamayla doğrulama yapabilirsiniz.

2) Yeni numaralar ve yasaklanmamış kullanıcılar, sorumluluğu size ait olmak üzere V10'u normal şekilde kullanabilirler.

3) WhatsApp'ın bu yeni doğrulama kurallarına uyması durumunda FMWA V10 son sürüm olacaktır.

4) Yakında sohbetlerinizi ve medyanızı hiçbir şey kaybetmeden FMWA'dan orijinal uygulamaya nasıl taşıyacağınız konusunda adım adım bir kılavuz göndereceğiz.

İlginiz için teşekkür ederiz, eğer V10 son versiyonsa, son 7+ yıldır üyelerimizle birlikte olmak bizim için bir zevkti.

FouadMODS EKİBİ 2024

FM WhatsApp
Son versiyon mu demek oluyor bu ? Başka çıkarmayacaklarsa bu da sıkıntı

reos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular
5
Bu demek oluyor bu iş artık bitmiştir. El Fatiha.....

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Bu demek oluyor bu iş artık bitmiştir. El Fatiha.....
Söz de hallediceklerdi 😂 Uzun bir de yazı paylaşmışlar lafı uzatmışlar kısacası beceremedik demeleri yeterdi..

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
ben bu durumu önceki mesajlarımda belirtmiştim. modlu sürümler zaten çok riskli bir duruma gelmişti. 4 sendir modlu kullanıyordum. ama yolun sonu gözüktü. emekleri için teşekkürler.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Son versiyon mu demek oluyor bu ? Başka çıkarmayacaklarsa bu da sıkıntı
Son güncellemeyi verecekler sonrası yok gibi bir durum hocam. Uyarı alanların kurmamasını tavsiye ediyor.
Söz de hallediceklerdi 😂 Uzun bir de yazı paylaşmışlar lafı uzatmışlar kısacası beceremedik demeleri yeterdi..
Hallettiler de ancak konuyu açıklık getirmişler. Uyarı dan sonra orjinale geçtim modluyu da yanına kurdum devam ediyorum. Bu uygulama kontrolü play store dede var bunu aşmak kolay olmayacaktır. Belki ilerleyen zamanlarda yol alınabilir.
ben bu durumu önceki mesajlarımda belirtmiştim. modlu sürümler zaten çok riskli bir duruma gelmişti. 4 sendir modlu kullanıyordum. ama yolun sonu gözüktü. emekleri için teşekkürler.
QR kod ile girin kullanın hocam :D

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Son güncellemeyi verecekler sonrası yok gibi bir durum hocam. Uyarı alanların kurmamasını tavsiye ediyor.

Hallettiler de ancak konuyu açıklık getirmişler. Uyarı dan sonra orjinale geçtim modluyu da yanına kurdum devam ediyorum. Bu uygulama kontrolü play store dede var bunu aşmak kolay olmayacaktır. Belki ilerleyen zamanlarda yol alınabilir.

QR kod ile girin kullanın hocam :D
Modluyu ben de bağlı cihaz olarak kullanıyorum ama modludan geçmiş sohbetleri gezinirken fotoğraf videoların inmediğini görüyorum tıklayınca iniyor tek tek. O sıkıntı

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Modluyu ben de bağlı cihaz olarak kullanıyorum ama modludan geçmiş sohbetleri gezinirken fotoğraf videoların inmediğini görüyorum tıklayınca iniyor tek tek. O sıkıntı
Uygulamanın arka plan pil tasarrufunu kapatın

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Onla alakalı değil ki hocam. Orjinal WhatsApp ın medya klasörü ayrı klon olanın ki ayrı dosys yöneticisinde
O da ayrı bir sorun oluyor onun medyaları otomatik indirmeyi ve galeride görüntülemeyi kapatın başka çare yok

Üst Alt