Yardım eski cihazimdan Google çıkışı

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
arkadaslar merhaba.daha once sattigim eski cihazım s23 ultra google hesabımdan cikisi yaptim fabrika ayarlarina sifirladim.yalniz su anda google hesabim guvenlik kisminda gözüküyor google istemleri diye.hicbir sekilde o listeden kaldiramiyorum ne yapabilirim ? sattigim kisi kendi hesabiyla giris yaptiginda mi kalkar ? cihazi bul kismindan bu cihazi sil diyorum internete bagli oldugunda silecek diyor.yorumlarinizi bekliyorum

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Cihazı satmadan önce cihazdan çıkış yapmanız ve çıkışı kontrol etmeniz gerekliydi hocam. Şu anda eğer google sildirmiyorsa yapabileceğiniz bir şey yok ama silmenize gerek de yok. Sorun oluşturmaz.

Cihazda google hesabınız 75 gün boyunca aktif olmadığında burada silme seçeneği açılacak ondan sonra silebilirsiniz.

Cihazı bul altından sil dediğinizde o cihazdaki verileri siler. Yani cihaz çalındıysa ve kişisel verilerinizin başkasının eline geçmesini isetmiyorsanız kullanabilirsiniz.

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
Cihazı satmadan önce cihazdan çıkış yapmanız ve çıkışı kontrol etmeniz gerekliydi hocam. Şu anda eğer google sildirmiyorsa yapabileceğiniz bir şey yok ama silmenize gerek de yok. Sorun oluşturmaz.

Cihazda google hesabınız 75 gün boyunca aktif olmadığında burada silme seçeneği açılacak ondan sonra silebilirsiniz.

Cihazı bul altından sil dediğinizde o cihazdaki verileri siler. Yani cihaz çalındıysa ve kişisel verilerinizin başkasının eline geçmesini isetmiyorsanız kullanabilirsiniz.
daha once basima hic gelmedi hocam cikis yapip sifirliuordum.cihaz bul kismindada dedigim gibi sil deyince internete baglaninca silinecek vs diyor.artik dediginiz gibi 75 gun bekleyip deneyeyim.tesekkurler

Üst Alt