Soru Eski Amiral Gemisi ?

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
O bütçeyle alacağınız cihazların hiçbiri X3'den daha iyi olmaz hocam. Elinizdeki cihazın kıymetini bilin bence. Samsung falan yazanlar olmuş katiyen dikkate almayınız çok pişman olursunuz.

Teknoloji dünyasına ilişkin pek deneyiminiz yok anlaşılan? :D Bu tarz cihazlarda SoC gücünden ziyade sadece Soc değil diğer bileşenlerin sağlığı çok daha önemlidir. 5-6 yaşına gelmiş bir donanımın sağlığının idare eder seviyede olması bile mucizedir ki ikinci el diyorsunuz kim bilir o cihazın başından neler geçmiştir... Allah muhafaza konu sahibi arkadaş size uyup elindeki x3'ü verip S9 falan almaya kalkışır sonra kulaklarınız çok çınlar.
Bana yine sıfır yurtdışı redmi note 12s yolu gözüküyo gibi hiç değilse sıfır ve yeni cihaz :S
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Samsung s10+, Samsung note 10 + hatta note 9, s9 plus bile mükemmel telefonlar. Temizini bulmak için çok araman lazım neden Samsung dersen seneler geçtikçe kalitesini koruyor. Xiaomi de ise mi 10t pro olabilir.

Tavsiye isterseniz de. Redmi Note 10 pro o fiyata alınabilecek en iyi telefon. Şarjı güzel ekran 120 Hz amoled. Hyper os alacak. YD bir tane sıfır bulursanız daha iyi.
Redmi note10s kullandım çok memnundum amoled yanığı oldu sattım redmi note10 pro aldım hiç güzel değildi meğerse hindistan modeliymiş cihaz özellikleri güzel ama hindistan ile global arasında ne gibi farklar var 10s neden bana prodan iyi geldi bilemiyorum

Son düzenleme:

mitsuya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
iPhone 12
Konular
1
Teknoloji dünyasına ilişkin pek deneyiminiz yok anlaşılan? :D Bu tarz cihazlarda SoC gücünden ziyade sadece Soc değil diğer bileşenlerin sağlığı çok daha önemlidir. 5-6 yaşına gelmiş bir donanımın sağlığının idare eder seviyede olması bile mucizedir ki ikinci el diyorsunuz kim bilir o cihazın başından neler geçmiştir... Allah muhafaza konu sahibi arkadaş size uyup elindeki x3'ü verip S9 falan almaya kalkışır sonra kulaklarınız çok çınlar.
Güzel dostum benim, öncelikle teknoloji çok büyük bir kavram, telefondan ibaret değil. O SoC dediğin modüllerin fablarını, yaktıkları wattı sorsam o ne diye sorar kalırsınız. S9'a geçerse bataryada downgrade olur, bunun dışında sağlam bir upgrade alır, özellikle kamerada, amiral gemisi deneyiminde ve panel noktasında.

Hayır anlamıyorum, 5-6 yaşındaki amiral gemisi bir cihazın sağlığının idare eder seviyede olması nasıl mücize olabiliyor. İnsan değil bu, inşaatta çalışan işçi değil, biyolojik varlık değil. Şu an S23 Ultra nasıl taş gibiyse, 5-6 yıl sonrada aynı düzeyde olacak. Gün standartları için bir cihazın eskimiş olması, onu kullanılmaz hale getirmez. S9 4-5 yıl önce nasıl taş gibi bir amiral gemisiyse şu an da aynı şekilde kullanıcılarına deneyim yaşatıyor. Daha iyilerinin çıkmış olması onu kendi öznelinde geriletmez, sanki S4 dedik. Zaten burada S10'a bile, 4 jenerasyon önceki bir amiral gemisine bile yetersiz kondisyondan alınmaz diyenler var da, neyse. Detaylıca, dikkatlice gerekli kontroller yapılır, mis gibi S10 alınır, batarya değiştirilir ve bozulana kadar kullanılır.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Güzel dostum benim, öncelikle teknoloji çok büyük bir kavram, telefondan ibaret değil. O SoC dediğin modüllerin fablarını, yaktıkları wattı sorsam o ne diye sorar kalırsınız. S9'a geçerse bataryada downgrade olur, bunun dışında sağlam bir upgrade alır, özellikle kamerada, amiral gemisi deneyiminde ve panel noktasında.

Hayır anlamıyorum, 5-6 yaşındaki amiral gemisi bir cihazın sağlığının idare eder seviyede olması nasıl mücize olabiliyor. İnsan değil bu, inşaatta çalışan işçi değil, biyolojik varlık değil. Şu an S23 Ultra nasıl taş gibiyse, 5-6 yıl sonrada aynı düzeyde olacak. Gün standartları için bir cihazın eskimiş olması, onu kullanılmaz hale getirmez. S9 4-5 yıl önce nasıl taş gibi bir amiral gemisiyse şu an da aynı şekilde kullanıcılarına deneyim yaşatıyor. Daha iyilerinin çıkmış olması onu kendi öznelinde geriletmez, sanki S4 dedik. Zaten burada S10'a bile, 4 jenerasyon önceki bir amiral gemisine bile yetersiz kondisyondan alınmaz diyenler var da, neyse. Detaylıca, dikkatlice gerekli kontroller yapılır, mis gibi S10 alınır, batarya değiştirilir ve bozulana kadar kullanılır.

Teknoloji telefonla, instagramla başlamadı mı yani? Bu çok yeni bilgi oldu benim için, çok teşekkürler. Hemen araştırmaya başlıyorum. Ama bu Watt dediğiniz şey ne ola ki acep? Ne yakıyor o? Odun falan mı? Bir sorup kalayım... inlove~~

Siz galiba kendinizi donanımhaberde falan zannettiniz? Yaş kaç :D

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Selamın aleyküm 6000tl bütcem var eski bir amiral gemisi telefon almakmı mantıklı yoksa yeni orta segment bi telefon almakmı cihaz önerilerinizi bekliyorum
Hocam bende 5000 tlye f2 pro aldım sıfır gibi cihaz 128/6 sd 865 var amoled ekran çift hoparlörde olsaydı süper olurdu ama yinede öneririm

Hocam bende 5000 tlye f2 pro aldım sıfır gibi cihaz 128/6 sd 865 var amoled ekran çift hoparlörde olsaydı süper olurdu ama yinede öneririm
Her oyunu en yüksekte akıcı şekilde oynatıyor

Üst Alt