Uygulama Dolby Atmos Ses Modülü (CURTANA) 100%100 Sorunsuz

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
SE Linux Permissive magisk ile yükleyin ve reeboot edin

bu modülü magiskte bulamadım hocam nasıl yükleyebilirim

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Bakin ben zaten hem DOLBY ATMOS video ornegini baska cihaz ile cektim. Daha sonrasinda kendi muzik calarim uzerindenn Dolby acik ve kapali sekilde bir video daha aldim. Fakat ne hikmetse tam 8 kere denememe ragmen konuyu acarken videolari yukleyemedim. Ve bu yuzden vazgectim.. Ve bu sekilde olusturdum icerigi.

Ayrica forumda bir cok konuya goz attim ama dediginiz sekilde resim video vs ile genis aciklamali konu sayisi yuzdelik orana vurursak %25 gerisi bu sekilde. Yani ben anlamadim ki nasil yapilacagini anlatmisim.. Linkleri vermisim..kendi telefonumda denemis ve konuyu acmisim ki; halada yuklu ve kullaniyorum. Daha ne yapabilirim?

Hocam sizde kendinizi o %75 kısımda mı görüyorsunuz.
Videolar genellikle YouTube a yüklenerek konuya eklenir. Ben açtığım konularda rehber konusu ise video yada resim eklerim ki kullanacak kişi soru sormasına gerek kalmadan videoyu yada resime baktığında anlasın.

moon41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi5
Konular
1
SE Linux Permissive magisk ile yükleyin ve reeboot edin

bu modülü magiskte bulamadım hocam nasıl yükleyebilirim
Boşuna yüklemeyin bir şeyi değiştirmiyor zaten SE Linux Permissive, yüklesende yüklemesen de aynı hatayı veriyor.

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Boşuna yüklemeyin bir şeyi değiştirmiyor zaten SE Linux Permissive, yüklesende yüklemesen de aynı hatayı veriyor.
Zipi çıkarsaymışsım sorun çözülecekmiş :D Kurdum bu arada ben hata almadım,kulaklıkta çok hissedemesem de hoparlör sesini baya bi arttırdı

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
çalışıyor ama stabil mi değil uygulamayı açtınız diyelim müzik moduna aldınız kapatıyor servisi sonra tekrar tıklayın uygulamaya açılsın arka plana atın son uygulamalar kısmında da kitleyin kapanmasın bakalım bu şekilde ne kadar kullanacağım

Üst Alt