Rom [CFW] Redmi Note 8 Pro - BlissRom 12.11 [Android 10 AOSP] [OFFİCİAL] [12 SAAT EKRAN AÇIK SÜRESİ]

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Arkadaşlar romu yükledim herşey iyi güzel ama bazen wifi açıkken ağları görmüyor kapatıp açmak gerekiyor wifi yi bunu nasıl çözerim
muhammed540 hocam bunun için wifi fixer paylaşmıştı sanırım bu sorunu Stock romda bile yaşıyordum ben hoş hala yaşıyorum ama alıştım Bluetooth kulaklığımda sürekli kopuyor wifi de olduğu gibi :( Linkini bulup buraya bırakıyorum hocam :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Amiran

Follow the Light.
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Amiran
Cihazım
Mi 5s 64 GB
Meslek
Öğrenci
Konular
9
muhammed540 hocam bunun için wifi fixer paylaşmıştı sanırım bu sorunu Stock romda bile yaşıyordum ben hoş hala yaşıyorum ama alıştım Bluetooth kulaklığımda sürekli kopuyor wifi de olduğu gibi :( Linkini bulup buraya bırakıyorum hocam :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim hocam yükledim. Xposed yüklemesi de böyle bir hata alıyorum internetten baktım da hep eski surumlerle çözülüyor onlar ile de safetynet geçilmiyor bunun çözümü varmıdır
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Teşekkür ederim hocam yükledim. Xposed yüklemesi de böyle bir hata alıyorum internetten baktım da hep eski surumlerle çözülüyor onlar ile de safetynet geçilmiyor bunun çözümü varmıdır
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam twrp'den install edeceksiniz :D

junqLe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
junqLe
Cihazım
XRN8PRO
Konular
2
Linkteki gsi rom mu?