Çözüldü Bootloader açmak için 168 saatin tamamı boyunca SIM takılı olması gerekiyor mu?

miuitrkullanicisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
miuitrkullan
Cihazım
Poco F2 Pro/RN8
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global V12.5.2.0.RCOMIXM
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Elimde eski bir Redmi Note 8 cihaz var, birkaç uygulama üzerinde bir şeyler test etmek için root atacağım. Mi Unlock uygulamasını indirdim, Mi hesabıyla telefonda giriş yaptım ama geliştirici ayarlarından hesabı eklemeye çalışırken SIM istediğini fark ettim. Şu an kullandığım asıl cihazdaki SIMi takıp mobil veriye geçince hesabı ekledim bir sorun çıkmadı, fastboota alıp kilidi açmaya çalıştığımda beklenen 168 saat uyarısını aldım. Bundan sonra telefondan SIMi çıkardım asıl cihazıma geri taktım. Ana telefon olarak Redmi Note 8'i şu an kullanmam mümkün değil hem depolaması yetersiz hem ciddi pil sorunları var ondan zaten SIM kartı takılı tutamıyorum. Kilit açma süresi gelince SIMi tekrar Redmi Note 8'e takıp öyle açmayı planlıyorum, bir sorun çıkarır mı?

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
15
Elimde eski bir Redmi Note 8 cihaz var, birkaç uygulama üzerinde bir şeyler test etmek için root atacağım. Mi Unlock uygulamasını indirdim, Mi hesabıyla telefonda giriş yaptım ama geliştirici ayarlarından hesabı eklemeye çalışırken SIM istediğini fark ettim. Şu an kullandığım asıl cihazdaki SIMi takıp mobil veriye geçince hesabı ekledim bir sorun çıkmadı, fastboota alıp kilidi açmaya çalıştığımda beklenen 168 saat uyarısını aldım. Bundan sonra telefondan SIMi çıkardım asıl cihazıma geri taktım. Ana telefon olarak Redmi Note 8'i şu an kullanmam mümkün değil hem depolaması yetersiz hem ciddi pil sorunları var ondan zaten SIM kartı takılı tutamıyorum. Kilit açma süresi gelince SIMi tekrar Redmi Note 8'e takıp öyle açmayı planlıyorum, bir sorun çıkarır mı?
Sanirim sorun çıkarmıyor mi hesabınız girili olsun, süre bittiğinde sim kartı tekrar takıp açmayı deneyin. Fakat daha bilgili birisi bu konuya yorum yaparsa daha iyi olur.

Son düzenleme:
Oyla:

miuitrkullanicisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
miuitrkullan
Cihazım
Poco F2 Pro/RN8
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu konuyu sonradan gören olursa gerçekten yazıldığı gibi sorun olmuyor az önce sorunsuz bir şekilde kilit açtım.

Oyla:
Üst Alt