Yardım Alarm Bildirim Sorunu K60

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
Merhabalar
Benim bildirim ile alakalı bir sorunum var Ne yapsam çözemiyorum. Bir cok forum da detayları okudum.
Telefonumun alarmini kuruyorum. Fakat bildirim gelmiyor. Alarmi anca guc tusuna basarak erteleyebiliyorum. Oda kikit ekranini actiktan sonra kendi kendine 10 dk bir calmaya devam ediyor.
En son gizlilikten uygulamayi zorla durduruyorum o sekilde alarmı alarm uygulamasindan da kapatirsam devre disi kaliyor.
Yaptiklarim
Ayarlari kontrol etmek pil izinlerine bakmak her sey foeumlar da okudugum gibi kaldirip yenideb yukleme durumum da yok alarm oldugu icin ikiz uygulamam da yok. Bazen zorla bir kac durdurduk tan sonra bildirim geliyor. Sonra gene yok. Bir yardimci olun lutfen her sabah uyaniyorum ama ise gidinceye kadar alarm yakam da :)

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
Sorun devam ediyor ...... Yokmu yorumu fikri cozumu olan ....

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Merhabalar
Benim bildirim ile alakalı bir sorunum var Ne yapsam çözemiyorum. Bir cok forum da detayları okudum.
Telefonumun alarmini kuruyorum. Fakat bildirim gelmiyor. Alarmi anca guc tusuna basarak erteleyebiliyorum. Oda kikit ekranini actiktan sonra kendi kendine 10 dk bir calmaya devam ediyor.
En son gizlilikten uygulamayi zorla durduruyorum o sekilde alarmı alarm uygulamasindan da kapatirsam devre disi kaliyor.
Yaptiklarim
Ayarlari kontrol etmek pil izinlerine bakmak her sey foeumlar da okudugum gibi kaldirip yenideb yukleme durumum da yok alarm oldugu icin ikiz uygulamam da yok. Bazen zorla bir kac durdurduk tan sonra bildirim geliyor. Sonra gene yok. Bir yardimci olun lutfen her sabah uyaniyorum ama ise gidinceye kadar alarm yakam da :)
eu rom kullaniyorum sorunsuz

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
Bende eu rom kullanıyorum. Çözüm üretemedim google ın saat uygulamasını yükledim onu kullanıyorum simdilik böyle bir çözüm ürettim.

krall78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Redmi Note10 Pr
Konular
0
arama kayıt özelliği varmı bu romda

krall78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Redmi Note10 Pr
Konular
0
Bu alarm sorunu aynısı bendede olmaya başladı,ilk zamanlar böyle değildi ama şuan sorun aynı alarmı ertelemekten başka müdahale edemiyorum,bilen biri yardım etsin lütfen.

Üst Alt